Esenler En İyi Dershane

esenler en iyi dershane 1151

Esenler en iyi dershane, öğrencilerin okul dışında ek ders alabildiği, öğrencilerin kendini geliştirebildiği ve kaliteli eğitim veren kurumlardır. Esenler en iyi dershaneler genellikle lise öğrencilerine ve mezunlara matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe, coğrafya, felsefe, tarih gibi derslerde destek sağlar ve sınavlara hazırlarlar. Dershanelerin amacı, öğrencilere okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

Dershaneye gitmek isteyen liste öğrencileri, mezun öğrenciler ve bu öğrencilerin velileri, bulundukları lokasyondaki en iyi dershaneyi seçmek isteyebilirler. Bu tercih sürecinde Esenler dershane yorumları , Esenler dershane önerileri araştırabilirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İçeriğimizde İstanbul Esenler en iyi dershaneler listesi bulunmaktadır. Yaptığımız liste MEB internet sitesinden alınmıştır, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır, dershaneler arasında herhangi bir ayrım kesinlikle söz konusu değildir. İçerik tamamen kullanıcıyı bilgilendirme amaçlıdır, firmanızın ismini bu listeden sildirmek veya listeye ekletmek için alt kısımdaki formu doldurabilirsiniz.

Esenler En İyi Dershane Listesi 2023

Dershane AdıDershane İliDershane İlçesiDershane AdresiDershane Telefonu
ÖZEL ESENLER NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ DERSHANESİİSTANBULESENLERMENDERES MAH. ATIŞALANI CAD. NO: 11 İÇ KAPI NO: 1 ESENLER / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)2125087100
ÖZEL ETKİN TERCİH DERSHANESİİSTANBULESENLERNİNE HATUN MAH. İNÖNÜ CAD. ESINDER YAPI A.S BLOK NO: 15 İÇ KAPI NO: 1 ESENLER / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2–3–4–5–6)2126111012
ÖZEL ESENLER BİREBİR İLGİ DERSHANESİİSTANBULESENLERFEVZİ ÇAKMAK MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO: 99B ESENLER / İSTANBUL2126100019
ESENLER AÇI DERSHANESİİSTANBULESENLERFEVZİ ÇAKMAK MAH. 1107. SK. NO: 15 İÇ KAPI NO: 1 ESENLER / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4-5)5301007164

Esenler’de En İyi Dershane Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  • Dershanenin ders programı: Hangi derslerin ve konuların işlendiğini ve sınavlara nasıl hazırlandığını incelemeniz gerekir.
  • Öğretmenlerin kalifiye olması: Dershanede çalışan öğretmenlerin uygun eğitim ve tecrübeye sahip olması önemlidir.
  • Öğrenci sayısı: Sınıf ortamının ne kadar sıkı olduğu önemlidir. Dershanede sınıf ortalaması az olan bir dershane tercih edilmelidir.
  • Mezuniyet oranları: Dershanenin mezunlarının sınavlarda nasıl başarılı olduğunu öğrenmeniz gerekir.
  • Özel ders seçenekleri: Dershanede özel ders seçenekleri sunuluyorsa bu öğrencilere daha fazla destek sağlayacaktır.
  • Fiyat: Dershanenin fiyatının sizin bütçenize uygun olması önemlidir.
  • Yer: Dershanenin sizin için uygun bir yerde olması önemlidir.

Esenler’de Dershane Fiyatları 2023’de Hangi Aralıklardadır ?

Esenler Dershane Fiyatları 2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Esenler’deki En İyi Dershane 2023’de Hangi Dershanedir ?

Ortadoğulular Esenler Dershanesi, Esenler içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında bulunmaktadır.

İçeriği Değerlendir

Yorumla

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?