Kağıthane En İyi Dershane

kagithane en iyi dershane 1161

Kağıthane en iyi dershane, öğrencilerin okul dışında ek ders alabildiği, öğrencilerin kendini geliştirebildiği ve kaliteli eğitim veren kurumlardır. Kağıthane en iyi dershaneler genellikle lise öğrencilerine ve mezunlara matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe, coğrafya, felsefe, tarih gibi derslerde destek sağlar ve sınavlara hazırlarlar. Dershanelerin amacı, öğrencilere okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

Dershaneye gitmek isteyen liste öğrencileri, mezun öğrenciler ve bu öğrencilerin velileri, bulundukları lokasyondaki en iyi dershaneyi seçmek isteyebilirler. Bu tercih sürecinde Kağıthane dershane yorumları , Kağıthane dershane önerileri araştırabilirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İçeriğimizde İstanbul Kağıthane en iyi dershaneler listesi bulunmaktadır. Yaptığımız liste MEB internet sitesinden alınmıştır, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır, dershaneler arasında herhangi bir ayrım kesinlikle söz konusu değildir. İçerik tamamen kullanıcıyı bilgilendirme amaçlıdır, firmanızın ismini bu listeden sildirmek veya listeye ekletmek için alt kısımdaki formu doldurabilirsiniz.

Kağıthane En İyi Dershane Listesi 2023

Dershane AdıDershane İliDershane İlçesiDershane AdresiDershane Telefonu
ÖZEL LEVENT AÇI DERSHANESİİSTANBULKAĞITHANESULTAN SELİM MAH. SULTAN SELİM CAD. NO: 3 İÇ KAPI NO: 2 KAĞITHANE / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 3-4-5-6-7-8)2122788888
ÖZEL KAĞITHANE FİNAL DERSHANESİİSTANBULKAĞITHANEMERKEZ MAH. ÇOBANÇEŞME CAD. NO: 8B KAĞITHANE / İSTANBUL5057084107
ÖZEL NEHİR DERSHANESİİSTANBULKAĞITHANEHAMİDİYE MAH. DİRLİK SK. NO: 1B KAĞITHANE / İSTANBUL5319955195
ÖZEL LEVENT SINAV DERSHANESİİSTANBULKAĞITHANESULTAN SELİM MAH. SULTAN SELİM CAD. NO: 12 İÇ KAPI NO: 1 KAĞITHANE / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4-5-6-7)2123255800
ÖZEL ÇELİKTEPE BİREY DERSHANESİİSTANBULKAĞITHANEÇELİKTEPE MAH. İSMET İNÖNÜ CAD. NO: 57 İÇ KAPI NO: 1 KAĞITHANE / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)2129990977

Kağıthane’de En İyi Dershane Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  • Dershanenin ders programı: Hangi derslerin ve konuların işlendiğini ve sınavlara nasıl hazırlandığını incelemeniz gerekir.
  • Öğretmenlerin kalifiye olması: Dershanede çalışan öğretmenlerin uygun eğitim ve tecrübeye sahip olması önemlidir.
  • Öğrenci sayısı: Sınıf ortamının ne kadar sıkı olduğu önemlidir. Dershanede sınıf ortalaması az olan bir dershane tercih edilmelidir.
  • Mezuniyet oranları: Dershanenin mezunlarının sınavlarda nasıl başarılı olduğunu öğrenmeniz gerekir.
  • Özel ders seçenekleri: Dershanede özel ders seçenekleri sunuluyorsa bu öğrencilere daha fazla destek sağlayacaktır.
  • Fiyat: Dershanenin fiyatının sizin bütçenize uygun olması önemlidir.
  • Yer: Dershanenin sizin için uygun bir yerde olması önemlidir.

Kağıthane’de Dershane Fiyatları 2023’de Hangi Aralıklardadır ?

Kağıthane Dershane Fiyatları 2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kağıthane’deki En İyi Dershane 2023’de Hangi Dershanedir ?

Ortadoğulular Kağıthane Dershanesi, Kağıthane içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında bulunmaktadır.

4.8/5 - (13 Toplam Oy)

Yorumla

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?