Maltepe En İyi Dershane

maltepe en iyi dershane 1167

Maltepe en iyi dershane, öğrencilerin okul dışında ek ders alabildiği, öğrencilerin kendini geliştirebildiği ve kaliteli eğitim veren kurumlardır. Maltepe en iyi dershaneler genellikle lise öğrencilerine ve mezunlara matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe, coğrafya, felsefe, tarih gibi derslerde destek sağlar ve sınavlara hazırlarlar. Dershanelerin amacı, öğrencilere okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

Dershaneye gitmek isteyen liste öğrencileri, mezun öğrenciler ve bu öğrencilerin velileri, bulundukları lokasyondaki en iyi dershaneyi seçmek isteyebilirler. Bu tercih sürecinde Maltepe dershane yorumları , Maltepe dershane önerileri araştırabilirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İçeriğimizde İstanbul Maltepe en iyi dershaneler listesi bulunmaktadır. Yaptığımız liste MEB internet sitesinden alınmıştır, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır, dershaneler arasında herhangi bir ayrım kesinlikle söz konusu değildir. İçerik tamamen kullanıcıyı bilgilendirme amaçlıdır, firmanızın ismini bu listeden sildirmek veya listeye ekletmek için alt kısımdaki formu doldurabilirsiniz.

Maltepe En İyi Dershane Listesi 2023

Dershane AdıDershane İliDershane İlçesiDershane AdresiDershane Telefonu
ÖZEL MALTEPE MERKEZ FİNAL DERSHANESİİSTANBULMALTEPEBAĞLARBAŞI MAH. CEMAL BEY CAD. NO: 2 İÇ KAPI NO: 00 MALTEPE / İSTANBUL2164575234
ÖZEL MALTEPE ÇÖZÜM DERSHANESİİSTANBULMALTEPEFEYZULLAH MAH. AYERDEM SK. NO: 1 MALTEPE / İSTANBUL5559856447
ÖZEL LİDER DERSHANESİİSTANBULMALTEPEFEYZULLAH MAH. BAĞDAT CAD. NO: 272 MALTEPE / İSTANBUL2163057763
ÖZEL MALTEPE UĞUR DERSHANESİİSTANBULMALTEPEBAĞLARBAŞI MAH. İKİNCİ İLKOKUL CAD. NO: 6-8 İÇ KAPI NO: 1 MALTEPE / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)5326844466
ÖZEL NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ MALTEPE DERSHANESİİSTANBULMALTEPEBAĞLARBAŞI MAH. İKİNCİ İLKOKUL CAD. NO: 15 MALTEPE / İSTANBUL2163051564
ÖZEL ALTINTEPE FİNAL DERSHANESİİSTANBULMALTEPEALTINTEPE MAH. BAĞDAT CAD. NOKTA İŞ HANI BLOK NO: 57 İÇ KAPI NO: 1 MALTEPE / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12)2163662662

Maltepe’de En İyi Dershane Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  • Dershanenin ders programı: Hangi derslerin ve konuların işlendiğini ve sınavlara nasıl hazırlandığını incelemeniz gerekir.
  • Öğretmenlerin kalifiye olması: Dershanede çalışan öğretmenlerin uygun eğitim ve tecrübeye sahip olması önemlidir.
  • Öğrenci sayısı: Sınıf ortamının ne kadar sıkı olduğu önemlidir. Dershanede sınıf ortalaması az olan bir dershane tercih edilmelidir.
  • Mezuniyet oranları: Dershanenin mezunlarının sınavlarda nasıl başarılı olduğunu öğrenmeniz gerekir.
  • Özel ders seçenekleri: Dershanede özel ders seçenekleri sunuluyorsa bu öğrencilere daha fazla destek sağlayacaktır.
  • Fiyat: Dershanenin fiyatının sizin bütçenize uygun olması önemlidir.
  • Yer: Dershanenin sizin için uygun bir yerde olması önemlidir.

Maltepe’de Dershane Fiyatları 2023’de Hangi Aralıklardadır ?

Maltepe Dershane Fiyatları 2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Maltepe’deki En İyi Dershane 2023’de Hangi Dershanedir ?

Ortadoğulular Maltepe Dershanesi, Maltepe içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında bulunmaktadır.

4.8/5 - (22 Toplam Oy)

Yorumla

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?