Sultanbeyli En İyi Dershane

sultanbeyli en iyi dershane 1177

Sultanbeyli en iyi dershane, öğrencilerin okul dışında ek ders alabildiği, öğrencilerin kendini geliştirebildiği ve kaliteli eğitim veren kurumlardır. Sultanbeyli en iyi dershaneler genellikle lise öğrencilerine ve mezunlara matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe, coğrafya, felsefe, tarih gibi derslerde destek sağlar ve sınavlara hazırlarlar. Dershanelerin amacı, öğrencilere okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

Dershaneye gitmek isteyen liste öğrencileri, mezun öğrenciler ve bu öğrencilerin velileri, bulundukları lokasyondaki en iyi dershaneyi seçmek isteyebilirler. Bu tercih sürecinde Sultanbeyli dershane yorumları , Sultanbeyli dershane önerileri araştırabilirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İçeriğimizde İstanbul Sultanbeyli en iyi dershaneler listesi bulunmaktadır. Yaptığımız liste MEB internet sitesinden alınmıştır, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır, dershaneler arasında herhangi bir ayrım kesinlikle söz konusu değildir. İçerik tamamen kullanıcıyı bilgilendirme amaçlıdır, firmanızın ismini bu listeden sildirmek veya listeye ekletmek için alt kısımdaki formu doldurabilirsiniz.

Sultanbeyli En İyi Dershane Listesi 2023

Dershane AdıDershane İliDershane İlçesiDershane AdresiDershane Numarası
ÖZEL SULTANBEYLİ SINAV DERSHANESİİSTANBULSULTANBEYLİMEHMET AKİF MAH. FATİH BUL. NO: 167 İÇ KAPI NO: 1 SULTANBEYLİ / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2–3–4–5)5368425280
ÖZEL SULTANBEYLİ OĞUZ FEN BİLİMLERİ DERSHANESİİSTANBULSULTANBEYLİMEHMET AKİF MAH. FATİH BUL. NO: 195 İÇ KAPI NO: 1 SULTANBEYLİ / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)2163988398
ÖZEL SULTANBEYLİ DOĞRU CEVAP DERSHANESİİSTANBULSULTANBEYLİABDURRAHMANGAZİ MAH. FATİH BUL. – SİTESİ NO: 119 İÇ KAPI NO: 2 SULTANBEYLİ / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 3)2163984848
ÖZEL SULTANBEYLİ FİNAL DERSHANESİİSTANBULSULTANBEYLİABDURRAHMANGAZİ MAH. BALARISI SK. NO: 9 İÇ KAPI NO: 1 SULTANBEYLİ / İSTANBUL2163987072
ORTADOĞULULAR SULTANBEYLİ DERSHANEİSTANBULSULTANBEYLİSULTANBEYLİ0312 272 2002

Sultanbeyli’de En İyi Dershane Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  • Dershanenin ders programı: Hangi derslerin ve konuların işlendiğini ve sınavlara nasıl hazırlandığını incelemeniz gerekir.
  • Öğretmenlerin kalifiye olması: Dershanede çalışan öğretmenlerin uygun eğitim ve tecrübeye sahip olması önemlidir.
  • Öğrenci sayısı: Sınıf ortamının ne kadar sıkı olduğu önemlidir. Dershanede sınıf ortalaması az olan bir dershane tercih edilmelidir.
  • Mezuniyet oranları: Dershanenin mezunlarının sınavlarda nasıl başarılı olduğunu öğrenmeniz gerekir.
  • Özel ders seçenekleri: Dershanede özel ders seçenekleri sunuluyorsa bu öğrencilere daha fazla destek sağlayacaktır.
  • Fiyat: Dershanenin fiyatının sizin bütçenize uygun olması önemlidir.
  • Yer: Dershanenin sizin için uygun bir yerde olması önemlidir.

Sultanbeyli’de Dershane Fiyatları 2023’de Hangi Aralıklardadır ?

Sultanbeyli Dershane Fiyatları 2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sultanbeyli’deki En İyi Dershane 2023’de Hangi Dershanedir ?

Ortadoğulular Sultanbeyli Dershanesi, Sultanbeyli içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında bulunmaktadır.

3.4/5 - (5 Toplam Oy)

Yorumla

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?