Sultangazi En İyi Dershane

sultangazi en iyi dershane 1179

Sultangazi en iyi dershane, öğrencilerin okul dışında ek ders alabildiği, öğrencilerin kendini geliştirebildiği ve kaliteli eğitim veren kurumlardır. Sultangazi en iyi dershaneler genellikle lise öğrencilerine ve mezunlara matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe, coğrafya, felsefe, tarih gibi derslerde destek sağlar ve sınavlara hazırlarlar. Dershanelerin amacı, öğrencilere okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

Dershaneye gitmek isteyen liste öğrencileri, mezun öğrenciler ve bu öğrencilerin velileri, bulundukları lokasyondaki en iyi dershaneyi seçmek isteyebilirler. Bu tercih sürecinde Sultangazi dershane yorumları , Sultangazi dershane önerileri araştırabilirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İçeriğimizde İstanbul Sultangazi en iyi dershaneler listesi bulunmaktadır. Yaptığımız liste MEB internet sitesinden alınmıştır, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır, dershaneler arasında herhangi bir ayrım kesinlikle söz konusu değildir. İçerik tamamen kullanıcıyı bilgilendirme amaçlıdır, firmanızın ismini bu listeden sildirmek veya listeye ekletmek için alt kısımdaki formu doldurabilirsiniz.

Sultangazi En İyi Dershane Listesi 2023

Dershane AdıDershane İliDershane İlçesiDershane AdresiDershane Telefonu
ÖZEL ORTADOĞULULAR SULTANGAZİ DERSHANEİSTANBULSULTANGAZİSULTANGAZİ0312 272 2002
EYMEN FEN BİLİMLERİ DERSHANESİİSTANBULSULTANGAZİUĞUR MUMCU MAH. 2322. SK. NO: 42A SULTANGAZİ / İSTANBUL2125942594
ÖZEL GAZİ FİNAL DERSHANESİİSTANBULSULTANGAZİGAZİ MAH. 1343. SK. NO: 70 İÇ KAPI NO: 1 SULTANGAZİ / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)2126500066
ÖZEL SULTANÇİFTLİĞİ AÇI DERSHANESİİSTANBULSULTANGAZİSULTANÇİFTLİĞİ MAH. ESKİ EDİRNE ASFALTI CAD. KAT:5 BLOK NO: 599 İÇ KAPI NO: 2 SULTANGAZİ / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 3-4-5)5441459301
ÖZEL SULTANGAZİ BİREY DERSHANESİİSTANBULSULTANGAZİSULTANÇİFTLİĞİ MAH. 18. SK. NO: 1 İÇ KAPI NO: 2 SULTANGAZİ / İSTANBUL (DİĞER İÇ KAPILAR: 3-4-5-6)2125942828

Sultangazi’de En İyi Dershane Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  • Dershanenin ders programı: Hangi derslerin ve konuların işlendiğini ve sınavlara nasıl hazırlandığını incelemeniz gerekir.
  • Öğretmenlerin kalifiye olması: Dershanede çalışan öğretmenlerin uygun eğitim ve tecrübeye sahip olması önemlidir.
  • Öğrenci sayısı: Sınıf ortamının ne kadar sıkı olduğu önemlidir. Dershanede sınıf ortalaması az olan bir dershane tercih edilmelidir.
  • Mezuniyet oranları: Dershanenin mezunlarının sınavlarda nasıl başarılı olduğunu öğrenmeniz gerekir.
  • Özel ders seçenekleri: Dershanede özel ders seçenekleri sunuluyorsa bu öğrencilere daha fazla destek sağlayacaktır.
  • Fiyat: Dershanenin fiyatının sizin bütçenize uygun olması önemlidir.
  • Yer: Dershanenin sizin için uygun bir yerde olması önemlidir.

Sultangazi’de Dershane Fiyatları 2023’de Hangi Aralıklardadır ?

Sultangazi Dershane Fiyatları 2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sultangazi’deki En İyi Dershane 2023’de Hangi Dershanedir ?

Ortadoğulular Sultangazi Dershanesi, Sultangazi içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında bulunmaktadır.

4.7/5 - (14 Toplam Oy)

Yorumla

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?